Entalpi Proje Mühendislik Teknik Tesisat

Klima Otomasyonu

klima otomasyonu

Klima Otomasyonu

O tuşa dokunma! Odadaki sıcaklığı düzeltmek için sürekli kalkıyormuşsunuz gibi mi hissediyorsunuz? O zaman ev klima sisteminizi otomatikleştirmeniz gerekir.

Ev otomasyonu, kurulumdan sonra hayatınızı kolaylaştırır. Programlanabilir bir termostat tarafından sağlanan daha enerji verimli bir sistemle yalnızca paradan tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda koltuğunuzdan hiç ayrılmanıza gerek kalmadan uygun sıcaklığı korumakta hiçbir zaman sorun yaşamayacaksınız.

Ev klima sisteminizi veya ısıtıcınızı nasıl otomatikleştirebileceğinizi merak ediyor musunuz?

Programlanabilir Termostat

Programlanabilir bir termostatla çalışan bir HVAC sistemine ihtiyacınız var. Niye ya? Çünkü programlanabilir bir termostat, çok daha enerji verimli bir ev sağlar ve aslında uzun vadede sizi kurtarabilir. Bunun nedeni, termostatınızın soğuk hava çıkışını dış sıcaklıktaki değişikliklere uyacak şekilde ayarlaması ve ünitenin yalnızca ihtiyaç duyulduğunda çalışmasıdır. Klimanızın sürekli açılıp kapanmasıyla ilgili bir sorununuz varsa, daha iyi programlanabilir bir termostata ihtiyacınız olabilir.

Toplu Ev Otomasyon Kontrolü

Florida’da yıl boyunca böylesine sıcak havalarda, toplam ev otomasyonunu düşünmek isteyebilirsiniz. Toplam ev otomasyonu, gittiğiniz her yere yanınızda götürebileceğiniz tek bir uzaktan kumanda ile evinizin yardımcı programlarını ve elektronik cihazlarını kontrol etme yeteneğidir.

Kontroller, HVAC üniteleri için ADI Ocelot ile bir ipad, bilgisayar, mobil cihaz veya bağımsız kontrolörden yönetilebilir. Pahalı bir yatırım olabilir (akıllı bir yatırım olsa da!), ancak bu ürün ve bunun gibi diğerleri hakkında gerçekten harika olan şey, ısıtma sisteminizin, iç mekan sinemanızın, garaj kapılarınızın yanı sıra ev klima sisteminizi de otomatikleştirme yeteneği sunmasıdır. , ışıklar, güvenlik, yüzme havuzu eklemeleri ve daha fazlası. Uzaktayken para biriktirmeyi tercih eden ama aynı zamanda eve serin bir eve gelmeyi seven HVAC üniteleri kullananlar için akıllı ve evde enerji açısından verimli bir satın almadır.

Mobil Cihaz ve Akıllı Telefon Uzaktan Kumandası

Akıllı Telefon Uzaktan Kumanda

Akıllı Telefon Uzaktan Kumanda

Toplam ev otomasyonu ile evinizin sıcaklığını uzaktan kontrol edebilirsiniz. Artık klima sisteminizi kapatabilir ve evde kimse yokken büyük tasarruf edebilirsiniz. Ev elektroniğinizi yönetmek ve klima termostat sıcaklığını uzaktan ayarlamak için daha kolay ve daha rahat bir esneme için mobil cihazınız veya akıllı telefonunuzla ev otomasyon uygulamasını indirip açmanız yeterlidir. Daha rahat bir eve sahip olmak veya yokken tasarruf etmek için koltuğunuzdan kalkmanıza bile gerek yok.

Serin Günler için Otomatik Isıtma Sistemi

Bu ayrıca, kullanmadan önce evinizdeki odaları tek tek ısıtabileceğiniz anlamına gelir. Akşam rutininiz oturma odasında TV izledikten sonra duş/banyo ve uykudan oluşuyorsa, ev otomasyonu ile koltuğunuzdan oturarak banyoyu programlayabilir, ardından yatak odasını tam geldiğinizde sıcak olacak şekilde programlayabilirsiniz. Otomatik ısıtma sistemi ile duştan soğuk bir odaya ve eve gitmeye gerek yok!

Enerji verimli bir klima sistemine mi ihtiyacınız var?

Call Now Button