logo-entalpi-2

Endüstriyel Doğalgaz

Ne yapıyoruz?

Güçlü ve Verimli Endüstriyel Doğalgaz Hizmetleri ile İşinizin Enerjisini Sağlıyoruz

Endüstriyel Doğalgaz

Doğalgaz tesisatı için doğru adres!

Endüstriyel faaliyetlerinizde güvenilir ve etkili bir enerji kaynağına ihtiyaç duyarsınız. Biz, endüstriyel doğalgaz hizmetleriyle işletmenize enerji sağlamak ve sürekliliğinizi desteklemek için buradayız.

Entalpi Mühendislik'in Diğer Doğalgaz Tesisatı Hizmeti

Ev Tipi Doğalgaz

Hoş geldiniz! Güvenliğiniz ve memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir. Deneyimli ve eğitimli ekibimiz, doğalgaz bağlantısı yaparken en yüksek güvenlik standartlarını uygular ve her adımda titizlikle çalışır.

Maliyetsiz, Temiz Ve Güvenilir

Bir enerji kaynağı olarak, doğal gaz her şeye sahiptir. Güvenilir, emniyetli, uygun maliyetli ve diğer birçok enerji türünden daha az karbon yoğun. Isıtmadan pişirmeye ve ayrıca kojenerasyon ve gazla çalışan klima gibi daha karmaşık uygulamalara kadar, üretkenliğinizi artırabilecek ve maliyetlerinizi azaltabilecek gaz bazlı bir çözüm bulunması muhtemeldir.

Doğal gazın işletmeniz için çok çalışarak nasıl elde edilebileceği hakkında daha fazla bilgi edinin.

TASARRUF

İster küçük ister büyük bir işletme olun, verimlilik ve maliyet tasarrufu bulmak her zaman gündemdedir. Mevcut doğal gaz bağlantınızın değerini en üst düzeye çıkarmak, peşin maliyetlerden devam eden enerji ücretlerine kadar gerçek tasarruflar sağlayabilir.

Doğal gazın diğer enerji türleri üzerinde kullanılması, devam eden işletme maliyetleriniz üzerinde daha fazla kontrol sağlayabilir. Düşük işletme maliyetleri ve istikrarlı, tutarlı doğal gaz fiyatlandırması, enerji maliyetlerinizi kolayca tahmin etmenize ve gereksiz sürprizlerden kaçınmanıza olanak tanır.

ÇEVRESEL KİMLİK BİLGİLERİ

Doğal gaz, daha akıllı ve daha çevre dostu enerji seçimi olabilir. Doğal gaz diğer enerji kaynaklarına göre bir dizi çevresel fayda da sunmaktadır.

Tüm fosil yakıtların en temiz yanması olan doğal gazın kullanılması, işletmenizin emisyonları azaltmasına ve karbon ayak izini iyileştirmesine yardımcı olabilir. Binanızdaki emisyonlarınızı azaltmak, hükümet, endüstri ve tüketiciler için giderek daha önemli hale gelmiştir.

Doğal gazın daha az safsızlıkları vardır ve kimyasal olarak daha az karmaşıktır, bu nedenle kullanımı daha az kirliliğe neden olabilir.

Petrol ve kömürle karşılaştırıldığında, doğal gaz daha az üretir:

Birincil sera gazı olan karbondioksit (CO2)

Asit yağmuruna neden olabilen kükürt dioksit

Duman oluşumuna neden olan azot oksitler

Görünürlüğü ve insanların sağlığını etkileyebilecek partikül madde.

Gazla çalışan klima ve kojenerasyon ve trijenerasyon çözümleri dahil olmak üzere bazı iş çözümlerimiz, emisyonlarınızı daha da azaltabilir.

Gazın işletmenize getirebileceği değeri artırarak karbon ayak izinizi azaltmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için iletişime geçin.

İSTİKRARLI VE GÜVENİLİR BİR TEDARİK

Müşterileriniz için çok çalışırken, işinizi güçlendiren enerjiye güvenebileceğinizi bilmeniz gerekir.

Doğal gaz ile istikrarlı, güvenilir bir tedarike güvenebilirsiniz.

Daha sofistike çözümlerimizden bazıları, elektrik şebekesinden bağımsız olmanıza yardımcı olarak, herhangi bir elektrik kesintisini kolayca yönetmenize olanak tanır ve hatta belki de size rakiplerinize karşı üstünlük sağlar.

TİCARİ UYGULAMALAR

Tesisinize bağlı doğal gazla, işletmeniz için çalıştırma konusunda sınır gökyüzüdür.

Sabah güne başlamanıza yardımcı olan aynı fincan kahve, gün içinde çok geç içerseniz, yanlışlıkla gece sizi uyanık tutabilir. Hayattaki her şeyin duruma ve kullanıma göre belirli avantajları ve dezavantajları vardır. Peki, doğal gaz kullanmayı düşündüğünüzde tartılması gereken bazı artılar ve eksiler nelerdir?

Göz önünde bulundurulması gereken bazı potansiyel dezavantajlar şunlardır:

• Doğal gaz yanıcı bir malzeme olduğundan dikkatli kullanılmalıdır.

• Tüm fosil yakıtlar gibi doğal gaz da yenilenebilir bir enerji kaynağı değildir.

• Doğal gaz, sera gazlarına katkıda bulunur.

Özelleştirilebilen Seçenekler

Beklentileri karşılamak ve aşmak için geniş seçenekler sunuyoruz.

En kaliteli işleri ararken, Entalpi Proje Mühendislik Teknik Tesisat size yardımcı olmak için burada. Taahhüt uzmanlarımız, tümü beklentileri karşılamak ve aşmak için garantili geniş bir özelleştirilebilir seçenekler yelpazesi sunar. Bu ve diğer mevcut hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bugün ofisimizle iletişime geçin.