logo-entalpi-2

Galvaniz Kanal

Ne yapıyoruz?

Dayanıklılık ve Kaliteyi Bir Arada Sunuyoruz

Galvaniz Kanal

Konforlu havalandırma için doğru adres!

Galvaniz kanal sistemleriyle güvenilir havalandırma çözümleri sunuyoruz. 

Entalpi Mühendislik'in Diğer Havalandırma Hizmetleri

Paslanmaz Hava Kanalları

Kaliteli Havalandırma Çözümleri Sunuyoruz

Siyah Hava Kanalları

Estetiği ve Performansı Bir Araya Getiriyoruz.

Flexible Kanallar

Kaliteden ödün vermeden kullanışlılık, esneklik ve verimlilikte öncüyüz.

Kumaş Kanallar

İleri düzeyde havalandırma çözümleri sunuyoruz.

Fanlar

Güçlü fan çözümleriyle daha iyi havalandırma

Konnektörler

Konnektör Hizmetleriyle Bağlantıların Gücünü Artırıyoruz.

Oval Kanallar

İleri düzeyde havalandırma çözümleri sunuyoruz.

Kanal çalışmasının kurulması veya değiştirilmesi gereken bir bina veya alanla ilgili geçmiş deneyiminiz varsa, muhtemelen “galvanizli sac metal” terimini duymuşsunuzdur. Belki o zaman ve şimdi, bu maddenin ne olduğundan ve HVAC sisteminiz için neden ideal olabileceğinden tam olarak emin değildiniz. 

Galvanizli sac, galvanizleme adı verilen bir işlem olan bir çinko oksit tabakası ile kaplanmış bir çelik levhadır. Galvanizleme çalmanın amacı, özellikle oksijen, su veya ağır artıklarla temas edebilecek metaller için pas ve korozyonu önlemeye yardımcı olmaktır. Bazen, galvanizli metale bir kat boya uygulamak, zaten sert olan bu kaplamaya ekstra bir koruma katmanı ekleyecektir.

Galvanizli sacın neden uzun ömürlü, güvenilir kanal çalışması için en iyi seçenek olabileceğini anlamaya mı başladınız?

HVAC veya Isıtma, Havalandırma ve Klima sistemleri size harika bir hava konforu ve süper hava modülasyonu sunar. Evin dışında cayır cayır yanan bir güneş olabilir veya bir evin dışı kirlilik nedeniyle kirlenmiş ve doğaldan daha sıcak olabilir, ancak verimli ve düzgün çalışan bir HVAC sistemi, herhangi bir binanın veya evin iç sıcaklığını rahat, hijyenik ve konforlu tutar. Rahat yaşam için harika.

Ekibimizdeki galvanizli demir kanal üreticileri, “mükemmel” korozyon direncine sahip, çok güvenilir ve çok yönlü yüksek kaliteli galvanizli çelik kanal sistemleri sunmaktadır. Galvanizli çelik, endüstriyel işlemler veya iklimlendirme üniteleri için kullanılan bir metal olarak birtakım avantajlara sahiptir. Kanal sistemleri de poliüretan ve diğer fabrikasyon malzemelerden yapılır, ancak bunlar galvanizli çelik kanal sistemlerinin doğasında bulunan güvenilirlik ve gücü sunmaz.

Galvanizli sacın ne olduğunu basitçe anlamanın, bu maddeyi mekanınızın kanal işinde kullanma konusunda bir karar vermeye tamamen hazır hissetmenize yardımcı olmayabileceğini biliyoruz. Bu nedenle, size bunun ne olduğu ve insanların neden kullandığı hakkında daha iyi bir fikir vermek için, galvanizli sac ile ilgili en iyi şeylerin bir listesini burada bulabilirsiniz.

Daha az maliyet

Galvanizleme işlemi manuel olarak yapılır ve bu nedenle galvanizli çelikten oluşan bir kanal sistemi çok yüksek bir maliyete sahip değildir. Galvanizli çeliğin maliyetleri de piyasadaki iniş çıkışlardan pek etkilenmez.

Uzun ömürlü

Galvanizli çelik, diğer birçok alaşım ve plastikten daha uzun ömürlüdür. Bazı galvanizli kanal sistemleri, kolaylıkla ve minimum bakımla 50 yıldan fazla dayanır.

Tokluk

Galvanizli çelik kanallar en iyi sağlamlığa ve dayanıklılığa sahiptir. Kanallar ve çelik hiçbir şekilde çarpma ve darbelerden etkilenmez; yanlışlıkla bir kanal sistemini etkileyebilir. Bu kanal sistemleri ayrıca nakliyeleri veya kurulumları veya montajları sırasında en az hasardan muzdariptir.

En Az Bakım Maliyeti

Galvanizli çelikten yapılmış kanalların sağlamlığı ve rijit yapısı en az bakım gerektirir. Kanalların en iyisi, çok daha uzun süreler için yeni kadar iyidir.

Standardizasyon

Standart çelikten yapılmış herhangi bir ürün standardize edilebilir ve bu nedenle kanalların, boruların, boru bağlantılarının veya galvanizli çelikten yapılmış diğer HVAC veya endüstriyel ekipmanların ömrünü kolayca tahmin edebilirsiniz.

Otomatik ve Tam Zamanlı Koruma

Galvanizli kaplamalar, kurban veya katot koruması sağlar. Böylece kanalların tüm hasarlı bölgeleri otomatik olarak korunur. Bu kanalların incelenmesi de kolaydır.

İster evinizde ister ticari alanınızda yeni kanal çalışmasına ihtiyacınız olsun, galvanizli sac, kanal çalışması ihtiyaçlarına ekonomik, uzun ömürlü bir çözüm isteyenler için en iyi seçeneklerden biri olmasını sağlayan çeşitli avantajlar sunar.

Tecrübe ile zamanla, insanlarla çalışmaya ve ihtiyaçlarını anlamaya dayalı bir itibar oluşturduk. Bu nedenle, galvanizli sacın alanınız için uygun olup olmadığına karar vermek için yardım istiyorsanız, faydaları ve maliyeti tartmanıza yardımcı olacağız. Ayrıca, uzmanlarımızla çalıştığınızda, satış baskısı veya daha fazla satış konusunda asla endişelenmenize gerek kalmaz. Sizin için burada olduğumuza söz veriyoruz!

Özelleştirilebilen Seçenekler

Beklentileri karşılamak ve aşmak için geniş seçenekler sunuyoruz.

En kaliteli işleri ararken, Entalpi Proje Mühendislik Teknik Tesisat size yardımcı olmak için burada. Taahhüt uzmanlarımız, tümü beklentileri karşılamak ve aşmak için garantili geniş bir özelleştirilebilir seçenekler yelpazesi sunar. Bu ve diğer mevcut hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bugün ofisimizle iletişime geçin.