logo-entalpi-2

Pano İçi Söndürme

Ne yapıyoruz?

Pano İçi Söndürme Hizmetleriyle Güvenliği Öncelikli Tutuyoruz.

Pano İçi Söndürme

Yangın söndürme sistemleri için doğru adres!

Ürün yelpazemizde farklı özelliklere sahip pano içi söndürme sistemleri bulunmaktadır. İşletmenizin veya tesisinizin güvenliğini sağlamak için ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunarak hızlı ve etkili müdahale imkanı sağlıyoruz.

Entalpi Mühendislik'in Diğer Yangın Söndürme Hizmetleri

Yangın Algılama Sistemleri

Yangın Algılama Sistemleriyle Güvenliği Öncelikli Tutuyoruz.

Yangın Pompaları

Yangın Pompalarıyla Güvenliği ve Hızlı Müdahaleyi Sağlıyoruz.

Gazlı Söndürme Sistemi

Yangın tehlikesini en hızlı ve etkili şekilde ortadan kaldırmak için gazlı söndürme sistemleriyle donatıyoruz.

Su Sisi

Su Sisi Hizmetleriyle Serinlik ve Ferahlık Sunuyoruz.

Sprinkler Sistem

Güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarmak için profesyonel sprinkler sistemleriyle eksiksiz yangın koruma hizmetleri sunuyoruz.

Prensibi, azot ile 12 bar basınç altında olan polimerden üretilmiş olan boru detektörün, Tubing isi karşısında yaklaşık 100Cº’de delinmesi sonucunda azot gazının açığa çıkması ve ayni anda silindir üzerindeki vanayı açması ile baslamaktadır. Ayrıca, yangın alarm sistemine ihtiyaç duyulmaz. Direkt sistemlerde, nozul ve boru sistemine ihtiyaç duyulmamaktadır. Tek bir sistemle 8.5 m³ hacme kadar olan bölümler korunmaktadır.

Tüm odayı söndürmek yerine sadece yangın kaynağı olabilecek kabinin söndürülmesi nedeni ile ucuz bir çözümdür. Yangının doğruca kaynağında söndürülmesi nedeni ile çok verimlidir. Montajı çok kısa süre içinde ve kolayca yapılır.

Boru detektör sonuna takılan parça sayesinde sistem izlenebilir. Manometrik olarak silindir içindeki basınç, vana üzerinden veya boru detektör içindeki azot basıncı detektör sonuna takılan manometreden izlenebilir.

Pano içi yangın söndürme sistemleri, söndürme malzemesi olarak aşağıdakilerden biri kullanilabilir;

  • FE 227- HFC 227 ea – FM200
  • FE 25 – HFC 125
  • CO2
  • Inert gazlar
  • Köpük

Özelleştirilebilen Seçenekler

Beklentileri karşılamak ve aşmak için geniş seçenekler sunuyoruz.

En kaliteli işleri ararken, Entalpi Proje Mühendislik Teknik Tesisat size yardımcı olmak için burada. Taahhüt uzmanlarımız, tümü beklentileri karşılamak ve aşmak için garantili geniş bir özelleştirilebilir seçenekler yelpazesi sunar. Bu ve diğer mevcut hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bugün ofisimizle iletişime geçin.