logo-entalpi-2

Fanlar

Ne yapıyoruz?

Güçlü fan çözümleriyle daha iyi havalandırma

Fanlar

Konforlu havalandırma için doğru adres!

Efektif ve verimli havalandırma için profesyonel fan hizmetleri sunuyoruz. Enerji verimliliği ve performans odaklı çözümler sunarak işletmenizin ihtiyaçlarını karşılarız. 

Entalpi Mühendislik'in Diğer Havalandırma Hizmetleri

Paslanmaz Hava Kanalları

Kaliteli Havalandırma Çözümleri Sunuyoruz

Siyah Hava Kanalları

Estetiği ve Performansı Bir Araya Getiriyoruz.

Flexible Kanallar

Kaliteden ödün vermeden kullanışlılık, esneklik ve verimlilikte öncüyüz.

Galvaniz Kanal

Dayanıklılık ve kaliteyi bir arada sunurken estetikten taviz vermiyoruz.

Kumaş Kanallar

İleri düzeyde havalandırma çözümleri sunuyoruz.

Konnektörler

Konnektör Hizmetleriyle Bağlantıların Gücünü Artırıyoruz.

Oval Kanallar

İleri düzeyde havalandırma çözümleri sunuyoruz.

Havalandırma Fanı

Evdeki havalandırma fanları, ideal sıcaklık ve hava kalitesini korumak için çok faydalıdır. Mutfak, banyo veya tüm ev sistemleri, havalandırmayı iyileştirir ve iç ortamı daha iyi hale getirmek için kötüyü dışarı atar. Nasıl çalıştıklarını, faydalarını ve eviniz için havalandırma fanı seçeneklerini öğrenin.

Havalandırma Fanları Ne Yapar?

Havalandırma fanları, belirli bir oda veya alandan fazla nemi ve istenmeyen kokuları çekmek için kullanılır. Genellikle duş alma, yıkama veya yemek pişirme gibi faaliyetler nedeniyle nemin oluşabileceği banyo ve mutfaklarda bulunurlar. Alanlara havalandırma sağlayarak kimyasal duman oluşumunu azaltır ve solunduğunda zararlı olabilecek diğer kirleticileri giderir.

Havalandırma Fanları Nasıl Çalışır?

Havalandırma fanları, evin bir bölgesinden kokuları, dumanları ve nemi çeker ve bunları gidermek için dışarı atar. Fan, kanatlarını döndürmek için bir motor kullanır ve bu motor boşluktan hava çekme işlevi görür. Bayat, nemli veya kirli hava egzoz deliğinden dışarı atılır ve evden çıkar.

Havalandırma fanları elektrikle çalışır. Bir duvar anahtarı ile kontrol edilebilirler veya belirli modellerde, bölgede belirli sıcaklıklara ulaşıldığında ünitenin devreye girmesini bildiren bir termostat bulunur.

Fanların Faydaları

Fan kullanmak ev, iç mekan hava kalitesi ve yolcuların konforu için çok faydalıdır.

Fanlar, yemek pişirme veya duş alma gibi aktivitelerden dolayı çok ısınan alanları hızla soğutabilir. Sıcak hava dışarı atılır ve klima sistemi kullanılmadan mahalin sıcaklığı düşürülür.

Fanlar, eve zarar verebilecek fazla nemi giderir. Sıcak su kullanımından kaynaklanan yoğuşma duvarlarda, tavanlarda ve diğer yüzeylerde birikerek küf oluşumuna neden olabilir.

Fanlar nemi, kokuları ve kirleticileri gidererek iç mekan hava kalitesini iyileştirir. Bu hava kalitesini düşüren maddelerin birikebileceği alanlar için yeterli havalandırma sağlarlar. Durgun hava evden dışarı atılır ve şartlandırılmış havanın alanı doldurmasına izin verilir.

Özelleştirilebilen Seçenekler

Beklentileri karşılamak ve aşmak için geniş seçenekler sunuyoruz.

En kaliteli işleri ararken, Entalpi Proje Mühendislik Teknik Tesisat size yardımcı olmak için burada. Taahhüt uzmanlarımız, tümü beklentileri karşılamak ve aşmak için garantili geniş bir özelleştirilebilir seçenekler yelpazesi sunar. Bu ve diğer mevcut hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bugün ofisimizle iletişime geçin.