logo-entalpi-2

Klima Otomasyonu

Ne yapıyoruz?

Akıllı Klima Otomasyonu ile Konfor ve Enerji Verimliliği Sağlıyoruz

Klima Otomasyonu

Mekanik Otomasyon için doğru adres!

Konforlu bir iç mekan ve enerji tasarrufu, modern yaşamın vazgeçilmezleri arasında yer alır. Biz, klima otomasyonu hizmetleriyle size akıllı bir klima deneyimi sunarak, hem konforunuzu artırır hem de enerji verimliliğinizi optimize ederiz.

Entalpi Mühendislik'in Diğer Mekanik Otomasyon Hizmetleri

Yangın Otomasyonu

Güvenliğinizi Önceliğimiz Yaparak Yangın Otomasyonu Hizmeti Sunuyoruz

Havalandırma Otomasyonu

Akıllı Havalandırma Otomasyonu ile İç Mekanları Temiz Hava ile Buluşturuyoruz

Klima Otomasyonu

O tuşa dokunma! Odadaki sıcaklığı düzeltmek için sürekli kalkıyormuşsunuz gibi mi hissediyorsunuz? O zaman ev klima sisteminizi otomatikleştirmeniz gerekir.

Ev otomasyonu, kurulumdan sonra hayatınızı kolaylaştırır. Programlanabilir bir termostat tarafından sağlanan daha enerji verimli bir sistemle yalnızca paradan tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda koltuğunuzdan hiç ayrılmanıza gerek kalmadan uygun sıcaklığı korumakta hiçbir zaman sorun yaşamayacaksınız.

Ev klima sisteminizi veya ısıtıcınızı nasıl otomatikleştirebileceğinizi merak ediyor musunuz?

Programlanabilir Termostat

Programlanabilir bir termostatla çalışan bir HVAC sistemine ihtiyacınız var. Niye ya? Çünkü programlanabilir bir termostat, çok daha enerji verimli bir ev sağlar ve aslında uzun vadede sizi kurtarabilir. Bunun nedeni, termostatınızın soğuk hava çıkışını dış sıcaklıktaki değişikliklere uyacak şekilde ayarlaması ve ünitenin yalnızca ihtiyaç duyulduğunda çalışmasıdır. Klimanızın sürekli açılıp kapanmasıyla ilgili bir sorununuz varsa, daha iyi programlanabilir bir termostata ihtiyacınız olabilir.

Toplu Ev Otomasyon Kontrolü

Florida’da yıl boyunca böylesine sıcak havalarda, toplam ev otomasyonunu düşünmek isteyebilirsiniz. Toplam ev otomasyonu, gittiğiniz her yere yanınızda götürebileceğiniz tek bir uzaktan kumanda ile evinizin yardımcı programlarını ve elektronik cihazlarını kontrol etme yeteneğidir.

Kontroller, HVAC üniteleri için ADI Ocelot ile bir ipad, bilgisayar, mobil cihaz veya bağımsız kontrolörden yönetilebilir. Pahalı bir yatırım olabilir (akıllı bir yatırım olsa da!), ancak bu ürün ve bunun gibi diğerleri hakkında gerçekten harika olan şey, ısıtma sisteminizin, iç mekan sinemanızın, garaj kapılarınızın yanı sıra ev klima sisteminizi de otomatikleştirme yeteneği sunmasıdır. , ışıklar, güvenlik, yüzme havuzu eklemeleri ve daha fazlası. Uzaktayken para biriktirmeyi tercih eden ama aynı zamanda eve serin bir eve gelmeyi seven HVAC üniteleri kullananlar için akıllı ve evde enerji açısından verimli bir satın almadır.

Akıllı Telefon Uzaktan Kumanda

Toplam ev otomasyonu ile evinizin sıcaklığını uzaktan kontrol edebilirsiniz. Artık klima sisteminizi kapatabilir ve evde kimse yokken büyük tasarruf edebilirsiniz. Ev elektroniğinizi yönetmek ve klima termostat sıcaklığını uzaktan ayarlamak için daha kolay ve daha rahat bir esneme için mobil cihazınız veya akıllı telefonunuzla ev otomasyon uygulamasını indirip açmanız yeterlidir. Daha rahat bir eve sahip olmak veya yokken tasarruf etmek için koltuğunuzdan kalkmanıza bile gerek yok.

Serin Günler için Otomatik Isıtma Sistemi

Bu ayrıca, kullanmadan önce evinizdeki odaları tek tek ısıtabileceğiniz anlamına gelir. Akşam rutininiz oturma odasında TV izledikten sonra duş/banyo ve uykudan oluşuyorsa, ev otomasyonu ile koltuğunuzdan oturarak banyoyu programlayabilir, ardından yatak odasını tam geldiğinizde sıcak olacak şekilde programlayabilirsiniz. Otomatik ısıtma sistemi ile duştan soğuk bir odaya ve eve gitmeye gerek yok!

Enerji verimli bir klima sistemine mi ihtiyacınız var?

Özelleştirilebilen Seçenekler

Beklentileri karşılamak ve aşmak için geniş seçenekler sunuyoruz.

En kaliteli işleri ararken, Entalpi Proje Mühendislik Teknik Tesisat size yardımcı olmak için burada. Taahhüt uzmanlarımız, tümü beklentileri karşılamak ve aşmak için garantili geniş bir özelleştirilebilir seçenekler yelpazesi sunar. Bu ve diğer mevcut hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bugün ofisimizle iletişime geçin.